درباره ما

معرفی کامل اکسترا مدیکال

با بیش از 15 سال تجربه

بالا بردن کيفيت محصولات در چهارچوب استانداردهاي حاکم در دنيا، امري نيست که به طور اتفاقي حاصل گردد. ديدگاه بلندمدت در تحقيق، عرضه و خدمات پس از فروش از جمله نگرش راهبردي ما در کار است،

تجربه و موفقیت

تجربه دستیابی پزشکی با دانش

شرکت کاسپین تجهیز ماهان یکی از مجموعه ها هولدینگ بزرگ کاسپین میباشد و تنها نماینده انحصاری کمپانی KTM کانادا در ایران است . این شرکت فعالیت خود را در زمینه تجهیزات پزشکی سنجشی ، تجهیزات پزشکی تنفسی و بیمار در منزل و بیمارستانی در ایران آغاز نموده است
کاسپین تجهیز ماهان با هدف رضایت مندی مشتری و اولویت احترام به انتخاب مشتری و کیفیت به روز ، محصولات خود را با برترین مدل های جهان و با رویکرد استاندارهای جهانی به بازار عرضه نموده است .
شرکت کاسپین تجهیز ماهان از کارشناسان و متخصصان برجسته ،متعهد و مسئول و همچنین مدیرانی با سوابق روشن برای رسیدن به این هدف والا بهره جسته است
همواره اهداف مديران این شرکت شناخت نيازهاي مشتريان و ارائه خدمات بهينه مبتني بر پيشرفته ترين تکنولوژي هاي روز دنيا به سراسر کشور مي باشد.

ارتباط خوب

90%

سازمانی و روحانی

80%

دانش پزشکی

95%

خدمات مشتریان

87%

رسیدگی در کمترین زمان ممکن

بهترین کلینیک با بیش از 15 سال تجربه

99+کارشناس متخصص
37+سال تجربه
18kمشتری راضی

پزشکان با تجربه در هر تخصصی

پزشکان کلینیک اکسترا تقریبا همه تخصص ها و ویژه ها را پوشش می دهند.

نظرات بیماران و مراجعه کنندگان

هدف ما سلامتی و بهبودی کامل شماست

جان کارتر
تاجر و بازرگان

“تجربیات من در بیمارستان وست هیلز از استانداردهای درمانی عالی و فوق العاده بود. پزشکان ، پرستاران و کارکنان با مراقبت و دلسوزی باورنکردنی (بیماری من) را با موفقیت از بین بردند. توجه آنها به اطمینان از بهزیستی من استثنایی بود.”

لیزا جریسون
معلم

“من از دکتر پست درباره مدیریت بیماران مبتلا به درد در ناحیه قدامی زانو و / یا بی ثباتی پاتلار چیزهای زیادی آموخته ام. من هرگز یک پزشک متفکر و سازمان یافته تر ندیده ام که هر بیمار را فردی می داند. یک همکار.”

الکس ویلمینگتون
دندانپزشک

من می خواهم این را روشن كنم كه مردم خوب مورگانتاون و در واقع همه ویرجینیا غربی جراح اصلی ارتوپدی كلاس جهانی در بین خود دارند. من بیش از 2 دهه است كه من دکتر Xtra را می شناسم و با آنها رابطه برقرار كرده ام. او در بسیاری از کنفرانس های ملی و بین المللی به زانو. ”

ما پزشکان متخصص استخدام می کنیم

ما همیشه در هر کجا که می خواهید کمک اضطراری داشته باشید ، در دسترس 24 ساعته هستیم.

    خانه تماسفروشگاه ارتباط با ما